O SolDevelo

SolDevelo to firma informatyczna wyspecjalizowana w tworzeniu wysokiej jakości oprogramowania oraz innowacyjnych rozwiązań. Powstała w 2009 roku i nieustannie się rozwija. Zrealizowaliśmy już ponad 180 projektów w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie, zyskując przy tym uznanie i zaufanie naszych klientów.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu konsultingu IT oraz programowania zwinnego. W zależności od potrzeb, nasi eksperci mogą służyć radą co do rodzaju technologii, którą należy zastosować lub stworzyć szczegółowy projekt całego systemu i zaimplementować wszystkie niezbędne funkcje.

Wyróżnia nas połączenie pracy doświadczonego zespołu programistów z zorientowaniem na klienta oraz zamiłowaniem do technologii informacyjnej. Podejście to gwarantuje terminowe ukończenie projektu, jego wysoką jakość oraz dostosowanie do życzeń klienta.


Nasze wartości


Ciągły rozwój

Doskonalimy się.Wciąż ulepszamy jakość naszych usług, ale dbamy też o profesjonalny rozwój każdego z naszych pracowników.

Satysfakcja klienta

Wywiązujemy się z obietnic.Dążymy do perfekcji — zarówno w jakości tworzonych rozwiązań, jak i w terminowej i precyzyjnej realizacji projektów.

Orientacja na rezultaty

Skupiamy się na celach.Naszą dumą jest przekraczanie zakładanych wyników po to, by tworzyć świetne rozwiązania.

Podejmowanie wyzwań

Mamy odwagę.Wierzymy w to, że możemy zrealizować każdy projekt i nie boimy się podejmowania najbardziej wymagających wyzwań.

Zadowolenie pracowników

Dbamy o siebie.Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki dla naszego zespołu, bo zrelaksowani pracownicy chętniej podejmują wyzwania i osiągają lepsze rezultaty.


W czym się specjalizujemy

Główne technologie

Java / JEE

Ruby

Python

Android

Swift / Objective-C

C#

PHP

Drupal

WordPress CMS

Najważniejsze usługi

Tworzenie aplikacji

Zarządzanie projektem metodą Agile

Testowanie oprogramowania

Rozwiązania mobilne

Rozwiązania z zakresu mikrofinansów

Innowacyjne wtyczki

Rozwiązania Continuous Integration

Outsourcing specjalistów z zakresu IT

Główne rozwiązania

Autorskie aplikacje

Portale

Oprogramowanie mobilne

Big Data

Analiza biznesowa

Sztuczna inteligencja

Internet rzeczy

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie treścią